Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies . Zamknij okno

* Aby powiększyć kliknij na zdjęcie

Warszawa, Praga Południe, Rondo Wiatraczna, Lokal użytkowy 553 m2 38 000,00 PLN

Agencja Nieruchomości AMWA oferuje do wynajęcia bardzo interesujący obiekt handlowy, zlokalizowany po zachodniej stronie Ronda Wiatraczna, u wylotu ul. Waszyngtona. Lokal jest bardzo dobrze widoczny zarówno od strony Ronda Wiatraczna jak i ul. Waszyngtona. Obiekt jest częścią budynku biurowego oraz apartament owca, usytuowanego pod adresem Garibaldiego 4.

Lokal posiada szerokie i wysokie witryny oraz fasadę nadającą się na umieszczenie dużej i widocznej instalacji reklamowej.

Składa się z następujących poziomów i pomieszczeń:

-Poziom nr.1 na poziomie chodnika / parter o pow.131 m. kw - tu położone jest główne wejście - z tego poziomu prowadzą szerokie wewnętrzne schody na poziom nr.2 na piętro I, także o pow.131 m.kw. - z tego pomieszczenia prowadzi szeroki łącznik do pomieszczenia nr.3 /na tym samym poziomie / o pow.160 m. kw - obydwa pomieszczenia stanowią jedną dużą powierzchnie ekspozycyjno – handlową, mogącą także służyć jako pomieszczenia biurowe.
-Pod poziomem parteru / pomieszczenie nr.1 / znajduje się pomieszczenie magazynowe o pow.131m.kw, które połączone jest z parterem wewnętrznymi schodami oraz osobnym przejściem na poziom nr.1 parkingu, gdzie znajdują się należące do lokalu, 3 miejsca parkingowe.

Obiekt może być wykorzystywany jako lokal handlowy, biurowy, handlowo- biurowy, biurowo- ekspozycyjny, bank, salon samochodowy etc. (jest bardzo dobrze widoczny z Ronda Wiatraczna i ul. Waszyngtona). Rondo Wiatraczna jest ważnym punktem komunikacyjnym i tranzytowym, z ogromną ilością przemieszczających się tędy osób, co oznacza dopływ dużej ilości potencjalnych klientów. Można także rozważyć wykorzystanie obiektu na sieciową gastronomię.

Proponowana cena wynajmu to 38 000 PLN netto plus VAT oraz opłaty eksploatacyjno- licznikowe.
Wszelkich informacji udziela p.Marek Skrzydelski
Zapraszamy.
 


Osoba kontaktowa:
E-mail:
Telefon:
Nazwa nieruchomości:
Treść: